NetGen
Zobacz nasze realizacje
Od ponad 7 lat specjalizujemy się w unowocześnianiu i optymalizacji tradycyjnych procesów biznesowych przy użyciu innowacyjnych rozwiązań IT. Oferujemy usługi aktywnego wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem dedykowanych rozwiązań interaktywnych.
NetGen
Skontaktuj się z nami
Nasz specjalista przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.
Napisz do nas
Udzielamy firmie NetGen.pl referencji za dotychczasową współpracę, w szczególności nad dedykowaną platformą transakcyjną (e-commerce) stworzoną na potrzeby promocji Klubu Świata Książki. Mimo dość skomplikowanego zakresu prac, firma NetGen.pl So. z o.o. wywiązuje się z powierzonych jej zadań z rzetelnością i odpowiedzialnością.
Dyrektor Informatyki
Świat Książki
Pragnę podziękować zespołowi NetGen.pl za bardzo dobre efekty naszej współpracy przy uruchamianiu dwóch serwisów Diagnostyka BSP oraz Hemofilia AB. Zespół Bayer Schering Pharma był zaangażowany w obydwa projekty i bardzo dobrze ocenia wkład firmy NetGen.pl w ich przebieg oraz wyniki. (…) Współpraca między naszymi firmami oparta jest na stałej umowie, przebiega zgodnie z oczekiwaniami.
e-Business Project Manager, Bayer HealthCare
Bayer HealthCare

Firma NetGen.pl wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalną obsługą.
Dzięki pomysłom NetGen.pl uniknęliśmy wielu komplikacji podczas tworzenia najbardziej innowacyjnego w Europie portalu BtoB. Nasze zadowolenie przełożyło się na podpisanie kolejnych umów z firmą NetGen.pl

CEO Rafał Stępniewski
SMBNavigator.com
Firma NetGen.pl dzięki innowacyjnemu podejściu do wsparcia sprzedaży wdrożyła program lojalnościowy dla marki Braun.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz pomysłom, które idealnie odpowiadały na potrzeby naszych parterów handlowych  firma NetGen.pl pomogła nam zbudować relacje z rynkiem tradycyjnym.
Brand Manger Braun
Braun
Zaufali nam
Dołącz do naszego grona zadowolonych klientów!