NetGen
Kim jesteśmy

NetGen.pl to agencja interaktywna świadcząca profesjonalne usługi w zakresie e-commerce, e-marketingu, kreowania wizerunku w internecie oraz wykorzystania nowych mediów i technologii IT w biznesie.

Od ponad 7 lat specjalizujemy się w unowocześnianiu i optymalizacji tradycyjnych procesów biznesowych przy użyciu innowacyjnych rozwiązań IT. Oferujemy usługi aktywnego wsparcia sprzedaży z wykorzystaniem dedykowanych rozwiązań interaktywnych.

Dowiedz się więcej
Dostarczamy tylko kompleksowe rozwiązania

Nasz zespół posiada bogatą wiedzę, doświadczenie oraz wysokie umiejętności praktyczne z zakresu informatyki, marketingu i sprzedaży oraz działań e-commerce.

Nasza praca nie kończy się na wdrożeniu projektu, budujemy długotrwałe relacje z partnerami dostarczając holistycznych rozwiązań.

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu oraz wdrażaniu kompleksowych projektów biznesowych dla międzynarodowych korporacji oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Utrzymujemy stałą opiekę nad stworzonymi rozwiązaniami.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w zakresie e-biznesu oraz e-marketingu.

NetGen
Skontaktuj się z nami
Nasz specjalista przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.
Napisz do nas
Jak pracujemy

Pracownicy firmy NetGen.pl dzięki zdobytemu doświadczeniu wypracowali skuteczne i efektywne podejścia do realizowanych projektów. Ze względu na wielkość firmy podchodzimy do każdego klienta bardzo indywidualnie, a każdy projekt jest realizowany z najwyższą atencją całego zespołu.

Nasza pracę możemy podzielić na kilka etapów. Po otrzymaniu zapytania, projekt przypisany jest do Project Managera (wybór PM zależy od przedmiotu zapytania i odpowiednich kompetencji), który jest odpowiedzialny za przygotowanie oferty. Project Manager analizuje zapytanie oraz tworzy wstępną ofertę weryfikując ją z odpowiednimi osobami (programistą, analitykiem, grafikiem).

Przygotowana oferta jest prezentowana klientowi wraz z wstępnym kosztorysem. Na spotkaniu zazwyczaj dochodzi do doszczegułowienia zakresu pracy i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Również na spotkaniu prezentowany jest szczegółowy harmonogram prac.

Po akceptacji kosztorysu podpisywana jest umowa wraz z harmonogramem i specyfikacją techniczną. Specyfikacja techniczna to dokument, która zawiera dokładny opis projektu, jego działanie i wygląda. Jest podstawą do rozliczenia prac oraz weryfikacji wszelkich założeń.

NetGen
Pracuj w netgen.pl
Dołącz do nas i zacznij budować niesamowite aplikacje!
Sprawdź oferty pracy
Firma NetGen.pl dzięki innowacyjnemu podejściu do wsparcia sprzedaży wdrożyła program lojalnościowy dla marki Braun.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz pomysłom, które idealnie odpowiadały na potrzeby naszych parterów handlowych  firma NetGen.pl pomogła nam zbudować relacje z rynkiem tradycyjnym.
Brand Manger Braun
Braun
Pragnę podziękować zespołowi NetGen.pl za bardzo dobre efekty naszej współpracy przy uruchamianiu dwóch serwisów Diagnostyka BSP oraz Hemofilia AB. Zespół Bayer Schering Pharma był zaangażowany w obydwa projekty i bardzo dobrze ocenia wkład firmy NetGen.pl w ich przebieg oraz wyniki. (…) Współpraca między naszymi firmami oparta jest na stałej umowie, przebiega zgodnie z oczekiwaniami.
e-Business Project Manager, Bayer HealthCare
Bayer HealthCare
Udzielamy firmie NetGen.pl referencji za dotychczasową współpracę, w szczególności nad dedykowaną platformą transakcyjną (e-commerce) stworzoną na potrzeby promocji Klubu Świata Książki. Mimo dość skomplikowanego zakresu prac, firma NetGen.pl So. z o.o. wywiązuje się z powierzonych jej zadań z rzetelnością i odpowiedzialnością.
Dyrektor Informatyki
Świat Książki

Firma NetGen.pl wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalną obsługą.
Dzięki pomysłom NetGen.pl uniknęliśmy wielu komplikacji podczas tworzenia najbardziej innowacyjnego w Europie portalu BtoB. Nasze zadowolenie przełożyło się na podpisanie kolejnych umów z firmą NetGen.pl

CEO Rafał Stępniewski
SMBNavigator.com
Zaufali nam
Dołącz do naszego grona zadowolonych klientów!