NetGen
Kim jesteśmy
NetGen
Contact with us
Nasz specjalista przygotuje ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.
Write to us
NetGen
Pracuj w netgen.pl
Dołącz do nas i zacznij budować niesamowite aplikacje!
Sprawdź oferty pracy

Firma NetGen.pl wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalną obsługą.
Dzięki pomysłom NetGen.pl uniknęliśmy wielu komplikacji podczas tworzenia najbardziej innowacyjnego w Europie portalu BtoB. Nasze zadowolenie przełożyło się na podpisanie kolejnych umów z firmą NetGen.pl

CEO Rafał Stępniewski
SMBNavigator.com
Firma NetGen.pl dzięki innowacyjnemu podejściu do wsparcia sprzedaży wdrożyła program lojalnościowy dla marki Braun.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz pomysłom, które idealnie odpowiadały na potrzeby naszych parterów handlowych  firma NetGen.pl pomogła nam zbudować relacje z rynkiem tradycyjnym.
Brand Manger Braun
Braun
Udzielamy firmie NetGen.pl referencji za dotychczasową współpracę, w szczególności nad dedykowaną platformą transakcyjną (e-commerce) stworzoną na potrzeby promocji Klubu Świata Książki. Mimo dość skomplikowanego zakresu prac, firma NetGen.pl So. z o.o. wywiązuje się z powierzonych jej zadań z rzetelnością i odpowiedzialnością.
Dyrektor Informatyki
Świat Książki
Pragnę podziękować zespołowi NetGen.pl za bardzo dobre efekty naszej współpracy przy uruchamianiu dwóch serwisów Diagnostyka BSP oraz Hemofilia AB. Zespół Bayer Schering Pharma był zaangażowany w obydwa projekty i bardzo dobrze ocenia wkład firmy NetGen.pl w ich przebieg oraz wyniki. (…) Współpraca między naszymi firmami oparta jest na stałej umowie, przebiega zgodnie z oczekiwaniami.
e-Business Project Manager, Bayer HealthCare
Bayer HealthCare